Prodej exotických rostlin

Fotogalerie: Rostliny

Tato fotogalerie je prázdná.
Počet návštěv:

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.

Subtropy.eU

PRODEJ ROSTLIN BYL KE KONCI ROKU 2014 UKONČEN. Na stránkách subtropy.eu tak v budoucnu naleznete pouze informace a fotografie teplomilných a vybraných rostlin mírného pásmu. Děkujeme za Vaši přízeň :-))

 

Novinky

14.02.2014 16:31

Aktuality - únor 2014

V období od 15.02.- 22.02.2014 budeme přijímat pouze objednávky. Z důvodu jarních prázdnin však nebudeme v této době na e-maily ani objednávky odpovídat. Z.Š.
22.01.2014 10:34

Aktuality - Leden 2014

V novém roce zdravíme všechny milovníky rostlin a návštěvníky tohoto webu a přejeme, aby se rok 2014 všem vydařil jak po stránce soukromé, tak i té pracovní:-) Co se týče našeho zahradnictví, tak i nadále pokračujeme v přijímání objednávek na letošní rok. Přestože je  zima tento rok poněkud zvláštní, rostliny budeme posílat až od jara 2014. Rostliny si přes zimu opravdu potřebuji odpočinout a posílání jim během mrazivých dnů nedělá dobře. Sledujte prosím naše stránky, které budeme průběžně doplňovat a aktualizovat např. o informace ohledně data zahájení odesílání balíčků  nebo stavu rostlin. Těšíme se i na Vaše případně přípomínky a dotazy, které pište na e-mail: info@subtropy.eu nebo na znovu rozjetém FB (https://www.facebook.com/subtropyeu) . Děkujeme Vám všem za přízeň a těšíme se na další objednávky :-)

© 2012 Všechna práva vyhrazena subtropy.eu

Tvorba www stránek zdarmaWebnode